KProxy روشی برای عبور از سانسور اینترنت (فیلترینگ)

 

تواناتک: تلاش تیم تواناتک در سه روز گذشته بر روی یافتن راه‌ کارهای مناسب برای عبور از سد سانسور سازمان‌یافته اینترنت توسط دولت ایران تمرکز یافته است. در همین راستا در روزهای گذشته روش‌هایی را برای عبور از فیلرترینگ معرفی کردیم. این بار نیز ابزار KProxy را به شما معرفی می‌کنیم.

این ابزار دارای سه نسخه‌ی Agent , KProxy PRO و HideDoor هست. از بین این سه نسخه٬‌نسخه‌ی KProxy PRO به دلیل غیر رایگان بودن برای کاربران داخل کشور مفید نیست.

نسخه‌ی HideDoor درواقع مانند وب سایت‌های پروکسی سرور عمل می‌کند شما باید با تایپ آدرس http://hidedoor.comدر کاوشگر خود وارد این سایت شوید و وب سایت فیلتر شده را از طریق این سایت باز کنید. اما Agent ویژگی‌هایی دارد که آن را به بهترین گزینه برای کاربران داخل کشور تبدیل می‌ند.

ویژگی‌های KProxy:

۱سازنده‌های این برنامه اونقدر به قدرت عبور از فیلترینگ برنامه‌ی خودشون اعتقاد دارند که ادعا کردند اگر سایتی پیدا شد که این برنامه نتونست بازش بکنه٬‌اونهاکلاهخودشونروخواهندخورد! خبالبتهاینیکشوخیهست که میزان بالای اعتماد به این برنامه رو نشون میده.

۲این نسخه ترافیک ارسالی و دریافتی شما را Encrypt یا رمز می‌کند.

۳نیاز به برنامه نصب وجود ندارد. درواقع نسخه‌هایی قابل حمل از این برنامه وجود دارد و یک نسخه هم روی گوگل کروم نصب شده که میتوانید آن را از سایت برنامه دانلود کنید. دقیقا مانند روشی که برنامه WEB Freerاستفاده می‌کند.

خب برای دانلود این برنامه کافی هست تا اینجاکلیک کنید.